top of page

príďťe s nami osláviť náš svadobný deň

26. AUGUSTA 2023

S radosťou Vás všetkých pozývame osláviť s nami náš výnimočný deň. Príďte si vychutnať  skvelé jedlo, nápoje a strávme spoločne túto nezabudnuteľnú udalosť na našom očarujúcom svadobnom mieste na Slovensku. Toto leto chceme osláviť našu lásku na svadobnej hostine s rodinou a priateľmi tým, že Vás všetkých privedieme do krásnej lokality vo Wiegerovej vile na Slovensku. Tešíme sa na párty s vami, až do východu slnka!

Obsah

Svadobná lokalita

Svadobná lokalita

Wiegerova vila je krásna historická usadlosť nachádzajúca sa nad malokarpatskými vinohradmi neďaleko Bratislavy. Kúzelná záhrada je ideálnym miestom na drink, relax a oslavu s nami.

Svadba-wiegerova-vila-1.jpg

RSVPs

Dajte nám vedieť, či sa našej svadby zúčastníte  vyplnením nasledujúceho formulára RSVP do 30. júna 2023. 

Vyplnený formulár bude zaslaný našej svadobnej agentúre. Preto vždy prosím vyplňte celé meno (aj s diakritikou), kontaktné údaje, zoznam hostí s ktorými prídete a prípadne vek vašich detí, aby sme mohli zabezpečiť detskú jedálenskú stoličku a špeciálnu večeru.

Vyberte si, prosím, aj svoje preferované jedlo z nižšie uvedených možností (do formulára napíšte číslo podľa vášho výberu):

1 – hlavné jedlo obsahujúce mäso

2 – vegetariánske hlavné jedlo

3 - detská strava

Ak máte nejaké diétne obmedzenia (bezlepková diéta, bezlaktózová diéta a pod.), uveďte ich po výbere jedla alebo do poznámky nižšie.

Uvidíme sa v náš svadobný deň?

Bezplatná doprava
Radi pre Vás zabezpečíme dopravu na miesto konania svadby a späť. Ak by ste chceli využiť túto službu, uveďte to v poli nižšie. Miesto vyzvihnutia v Bratislave a čas vyzvihnutie v Penzióne Krone upresníme.

Ďakujeme za vyplnenie RSVP!

RSVP
Harmonogram
Ubytovanie
Cestovanie

Harmonogram

Sobota, 26. august 2023

Svadobný harmonogram sa môže zmeniť. Odporúčame sa preto tu informovať o možných zmenách krátko pred svadbou.

14:30 - Odchod autobusu z Bratislavy (miesto odchodu tu)

15:10 - Odchod autobusu z Penziónu Krone vo Sv. Juri

15:15 - Príchod hostí na Wiegerovu vilu a Welcome drink

16:00 - Svadobný obrad

00:00 - Preprava hostí zo svadby je k dispozícii od polnoci až do východu slnka

Ubytovanie

Naše krásne svadobné  miesto sa nachádza v malej dedinke asi 20 minút od Bratislavy. Naším hosťom preto odporúčame ubytovať sa v samotnej Bratislave, pretože mesto ponúka širšiu ponuku hotelov a iných možností ubytovania. Ako pomôcku pri výbere ubytovania si môžete pozrieť výber hotelov nižšie:

Radisson Blu Carlton Hotel - Hviezdoslavovo námestie 3, 811 02 Bratislava, Slovakia

Park Inn by Radisson Danube - Rybné námestie 1, 811 02 Bratislava, Slovakia

Marrol's Boutique Hotel - Tobrucká 6953, 811 02 Bratislava, Slovakia

Sheraton Bratislava Hotel - Pribinova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia

Roset Hotel & Residence - Štúrova 10, 811 02 Bratislava, Slovakia

BEIGLI Hotel & Garden - Baštová 4, 811 03 Bratislava, Slovakia

 

V Bratislave je samozrejme na výber mnoho ďalších foriem ubytovania (napr. AirBnB alebo booking.com).

Urobíme všetko pre to, aby sme všetkých našich rodinných príslušníkov ubytovali v najbližšom hoteli, a to v hoteli Krone, vo Svätom Jure. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom všetkých podrobností.

Cestovanie

Doprava v Bratislave a okolí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BAfoto3.png
Svadobné dary
Dress code
Svadobná agentúra

LETECKÁ DOPRAVA

Odporúčame letieť na viedenské medzinárodné letisko v rakúskom Schwechate. Odtiaľ sa do Bratislavy najjednoduchšie dostanete taxíkom. Odporúčame Vám rezervovať si letiskový transfer vopred (napr. cez cartrans.sk). Prípadne sa do Bratislavy dostanete autobusom (cca 50 min. jazdy). Služby sú frekventované a poskytuje ich viacero autobusových spoločností – najčastejšie sú to FlixBus & Slovak Lines. Pre tých z vás, ktorí prilietajú z Európy, môžete letieť aj priamo na medzinárodné letisko v Bratislave.

VLAK & AUTOBUS Z VIEDNE

Ak prichádzate z Viedne, môžete nastúpiť na vlak alebo autobus z Wien Hauptbahnhof – oba trvajú priližne 1 hodinu (rezervujte cez ÖBB, FlixBus, RegioJet alebo Slovak Lines).

AUTO

Jazda do Bratislavy a v rámci nej je jednoduchá, ak sa rozhodnete pre prenájom auta. Majte na pamäti, že budete potrebovať „diaľničnú známku“ (diaľničnú nálepku), ak ju vaše auto z požičovne alebo súkromné ​​auto ešte nemá. Toto sa dá kúpiť online tu.

TAXI

Taxíky v Bratislave si najlepšie zarezervujete a zaplatíte cez aplikáciu Bolt. V meste pôsobí aj platforma Uber.

Príchod do Wiegerovej vily

Wiegerova Vila sa nachádza asi 20 minút severovýchodne od Bratislavy, v malej dedinke Svätý Jur.

TAXI

Zobrať si taxík na miesto svadby je ďalší spôsob, ako pohodlne prísť. Ak preferujete túto možnosť, odporúčame objednať si jazdu cez Bolt alebo Uber. Cesta medzi Bratislavou a Wiegerovou Vilou stojí cca 15-20€.

 

AUTO

Ak chcete prísť autom do Wiegerovej vily, prejdite na hlavné parkovisko, navigáciu nájdete tu. Upozorňujeme, že počet parkovacích miest je obmedzený, preto Vám odporúčame cestovať kyvadlovou dopravou alebo taxíkom.

Svadobné dary

Tešíme sa, že oslávite náš veľký deň s nami. Najväčším darom pre nás je, že sa zúčastníte našej svadby. Ak však na dare trváte a hľadáte nápady, poteší nás príspevok na dozariaďovanie nášho nového bytu. 

Wedding registry

Poprípade nám môžete zaslať Váš príspevok priamo na náš bankový účet:
IBAN DE87200411440511971400

Dress code

Formal alebo cocktail

Svadobná agentúra

Náš svadobný deň organizuje tím Ambientes - v prípade otázok kontaktujte Luciu (lucia@ambientes.sk) alebo Andreu (ambientes@ambientes.sk)!

bottom of page