top of page

ANDREA & IVAN

Chcela by som sa poďakovať Ambientes za tú najkrajšiu výzdobu akú som si len mohla predstaviť! Všetko bolo čarovné, od zlatého obrúsku po tie nádherné vysoké vázy s kvetmi na stoloch. Bolo to dokonalé a krásne to zapadalo do priestoru. 

Špeciálne musím poďakovať úžasnej Andrejke Joríkovej za koordináciu svadobného dňa a za všetko čo pre mňa pred a počas svadby spravila. Viem, že to bol mimoriadne náročný deň, svadba sa konala v novootvorenom priestore a naša svadba bola pre dané zariadenie prvá. Andrejka skoordinovala všetko dokonale, naši hostia boli veľmi spokojní a vďaka Andrejke sme si aj my svadobný deň užili. Neviem, ako by to bez nej dopadlo. S ničím nebol problém. Potrebovali sme predlžovačku, do 10 minút Andrejka doniesla, bolo treba niečo narýchlo na fotenie, stačilo zavolať. Nemohla som si lepšie vybrať! Vďaka Ambientes by som sa vydávala každý rok. Ďakujem Vám, pre mňa ste TOP!! 

foto: Pavol Delej

svadba, Theresia Chateau, Ambientes

RADKA & MARTIN

Za nás oboch chcem povedať jedno veľké ďakujem. Si pre nás jednoducho superžena, ale myslím, že nemusím ani dávať ďalšie superlatívy, lebo Tvoj prístup a výsledky hovoria same za seba. Svadba bola úžasná, presne ako sme si ju vysnívali, a dostali sme od hostí len ten najlepší feedback - bez Teba a teamu Tvojich ľudí (prosím, poďakuj aj im za nás) by nám to plánovanie a realizácia určite nešli tak hladko - takže naozaj veľké ĎAKUJEM za všetko. Bol to pre nás veľmi dôležitý a krásny deň a skvelý zážitok. Zopakovala by som si to hocikedy znovu, ale len s tým istým mužom a s Ambientes 😀

foto: Katarína Žitňanská

Radka_Martin.JPG

KAMILA & MIŠKO

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup celému tímu agentúry Ambientes. V prvom rade Andrejke za fakt profi prácu a do detailov vyšperkovanú našu vysnívanú svadbu, a jej ľudský prístup, ktorý do toho vždy vkladá. Počas celej svadby sme počúvali len samé chvály či už na jej profesionalitu, kedy každý na svadbe vedel čo má robiť, či už to bol personál reštaurácie alebo naši hostia a samozrejme za krásny decor vyšperkovaný do detailov. Za mňa najlepšia svadobná agentúra ktorá posúva hranice všednosti  Obrovské ďakujeme!

Foto: Matej Kmeť

Kamila_Misko.jpg

ERIKA & JANKO

Chceme Ti ešte raz poďakovať za tú najdokonalejšiu svadbu! Neviem si predstaviť, čo by sme bez vás robili. Naozaj, nebol jeden jediný problém, jedna jediná nedokonalosť. Všetci za mnou chodili, ako to máme do detailu premyslené, ako sa dobre bavia, že to je ich najlepšia svadba a aký si úžasný človek :) Ten plagát, čo nám deti spravili, je najkrajší darček :) Rodičia si detský kútik veľmi pochvaľovali, boli radi že si stihli aj zatancovať, aj pokecať. Deťom sa najviac páčil popcorn a vata :D Niektorí ani večeru nejedli, rovno popcorn obracali. Obrad bol rozprávkový, naozaj sa musím priznať, že ja sama keď som tadiaľ kráčala som bola v nemom úžase, aké to je nádherné. Vôbec som to nečakala. Slavobrána bola neuveriteľná, celá atmosféra tam bola presne ako sme si to predstavovali! Darčeky sú tak rozkošné :) Povedali mi ľudia, že si to dajú vo vianočnom čase k rozprávkam :) A ten foto kútik, no my sme sa išli "popišať" od smiechu a dokola si s Jankom čítame tú knihu a smejeme sa :) Dokonca babky sa v tom fotili!!! :D Kapela mala obrovský úspech, niekoľko ľudí ju už chce na svoje akcie :))) a DJ je takisto veľký profesionál a super človek. Výzdoba bola takisto presne podľa mojich predstáv. Tie farby, tie kvety, tá atmosféra, to všetko ešte aj predčilo moje predstavy. Dokonalé :) A ohňostroj :D tak taký už asi nikdy v živote znova nezažijeme. Úplná bomba! Aj keď som zabudla možno niečo spomenúť, všetko bolo dokonalé :) 

A najmä vaša koordinácia a profesionalita :) Musím priznať, že ja som mala obavy zo svadby s takým veľkým množstvom ľudí, ale ani raz som to nepocítila. Všetko išlo vďaka vašej pomoci ľahko. My dvaja s Jankom sme si to maximálne užili :) Nohy nás stále bolia :D Si úžasný človek, a v tom čo robíš, si naozaj najlepšia. Držíme Vám palce aj naďalej a budeme vás len odporúčať! Ak by ste boli niekedy v Prahe, ozvite sa 😉 veľmi radi vás znova stretneme! 

foto: Lucie Urban

Erika a Janko2.jpg

ADELA & VIKTOR

Spolupráca s Ambientes bola veľmi pohodová a hlavne nezaťažujúca. Citlivo pochopili akú máme zhruba predstavu a my sme ich nechali ju realizovať na základe ich skúseností a možností. Takže sme sa navzájom nestresovali a tá pohoda sa odzrkadlila aj na výsledku. Výzdoba sa nám páčila a všetci hostia ju chválili.

Adela_Viktor.jpg

JÚLIA & THOMAS

Andrejka a jej tím z Ambientes nám vytvorili neskutočne krásnu svadobnú výzdobu - boli sme úprimne prekvapení a to v pozitívnom zmysle slova. S Andreou sme mali 3 stretnutia, na ktoré prišla vždy pozitívne naladená a pripravená - vždy nám vedela poradiť alebo ponúknuť alternatívne riešenia, ak bolo treba. Keď sme uvideli hotovú výzdobu, na ktorej sa pracovalo na mieste celý deň od skorého rána, neverili sme vlastným očiam a boli sme na to veľmi hrdí, že "je to naša svadba" Každý nám chválil nie len výzdobu, ale následne aj hladký, bezproblémový priebeh dňa a uvoľnenú atmosféru. Za to môžeme do veľkej mieri ďakovať Andrejke, s ktorou sme spolu pripravili svadobný harmonogram a v deň D koordinovala udalosti a dodávateľov. Andrea bola vždy milá, úprimne priateľská a profesionálna aj v situáciách, kedy sa iní dodávatelia javili ako menej profesionálni. Mali sme krásnu svadbu a to aj vďaka Ambientes Ďakujeme!

foto: Laco Soós

Julia%20a%20Thomas2_edited.jpg

VERONIKA & JANO

Svadba je krásny deň, jeden z najkrajších v živote, a preto si ho treba užiť s ľuďmi, ktorých si na tento deň pozvete. Venovať sa iba sebe a hosťom je na nezaplatenie (o nič ine sa už nestarať). A ak k tomu pridáte krásne prostredie s rozprávkovou výzdobou, výbornu hudbu a dobré jedlo, budete mať tie najkrajšie spomienky. Musíme sa poďakovať , pretože vďaka Andrejke sa to na 100% všetko podarilo. Zariadila všetko tak, že naša svadobná párty bola priam dokonalá. Určite odporúčame a možete očakávať len príjemné prekvapenie!

Foto: Pretty Photography

Veronika_Jano_edited.png

NAĎA & XAVIER

Milá Andrejka a tím Ambientes, od našej svadby uplynuli 4 týždne, ja sa vo fotkách a videu stále vraciam k tomuto dňu. Nikdy som nepatrila medzi nevesty, ktoré si svoju svadbu vysnívali, plánovali každý detail. Avšak aj na mňa prišiel rad, a teda som oslovila vás, lebo ja a dekorácie nie sme kamošky. Doteraz si pamätám náš prvý kontakt, plný úsmevu, radosti, chute tvoriť, presne taký, aký si želá každý zákazník. Stretnutia a komunikácia s Andrejkou však taká bola vždy. Človek, ktorý miluje svoju prácu, človek, ktorý sa jej dokonale rozumie, človek, ktorý chce splniť aj vaše najtajnejšie želania. O svojej svadbe som nemala žiadnu predstavu, iba som milovala orchidey a eleganciu. V hlave som mala zastretý obraz o tom, ako by to malo vyzerať, avšak bez pomenovania, bez presnej predstavy, iba zahmlený obraz.

Prišiel deň D a ja som prišla do stanu v kaštieli a to, čo som videla ma úplne položilo. Zahmlený obraz sa rozjasnil a áááno bolo to presne to, čo som milovala, presne to, čo spĺňalo moje najtajnejšie túžby. Keď píšem tento text si jasne spomínam na tie pocity, hrnú sa mi slzy šťastia do očí, naša výzdoba bola pre mňa, a nie len pre mňa, to najúžasnejšie, čo som kedy videla. V tom momente som chápala, že to nemohlo byť inak, že to je presne to, čo ma vystihuje, a Ambientes budem za toto do smrti vďačná. Andrejka neviem ako to robíš, neviem, ako sa ti podarilo byť v mojej hlave, že si ma aj po tak krátkej dobe, tak dokonale poznala. Si jednoznačne najlepšia v tom, čo robíš a prosím nikdy s tým neprestaň. Ty nerobíš prácu lebo musíš, ale preto, že ju miluješ, v opačnom prípade by nie len moja ale aj ostatné svadby nevyzerali tak, ako vyzerajú.

Slzy šťastia, ktoré som pred tebou vyronila na druhý deň po svadbe boli len dôkazom, aké úžasné to bolo. Patrí ti neskutočne veľké ďakujem. Ďakujem, že si môj deň spravila absolútne dokonalým. Som navždy tvojím dlžníkom. Si úžasný človek.

Foto: Tomáš Záhumenský

Nada_Xavier.webp

ALEXANDRA & ALEŠ

S manželom sme chceli mať svadbu vonku, obklopený prírodou a lesom. Bohužiaľ z rozličných dôvodov sa nám to nepodarilo zorganizovať. Preto sme sa rozhodli nájsť si agentúru, ktorá nám pomôže s výzdobou a navodí atmosféru lesa priamo vo vnútri v sále. 

Úplnou náhodou sme naďabili na Ambientes, čo teraz pokladáme za veľké šťastie. Od začiatku nám vedeli veľmi dobre poradiť a navrhnúť riešenia. Boli profesionálni a kreatívni. Dokonale vystihli naše predstavy a preniesli ich do reality. 

Zabezpečili nám tlačoviny, kvety, celú výzdobu sály, vonkajšieho svadobného obradu a tiež pre nás sprostredkovali tanečný parket a pódium pre kapelu na mieru. Na spoluprácu s nimi radi spomíname, z ich práce ale aj z komunikácie je cítiť že ich to naozaj baví.

Ambientes nás "preniesli" na miesto o akom sme snívali. Ďakujeme!

Alexandra_Ales.jpg

LUCIA & MEHDI

THANK GOD FOR AMBIENTES!!!! Neviem si ani predstaviť ako by som nával svadobného adminu zvládla bez Andrejky z Ambientes. Moju svadbu na Smolenickom zámku pre 110 hosíi som plánovala skoro rok z Londýna. Nič lepšie ako nájdenie Ambientes cez Google sa mi nemohlo stať.
Všetko sa hneď zdalo jednoduchšie, prehladnejšie a stres z plánovania úplne zo mňa opadol.
Jedine čo som musela urobiť je opísať moje vízie Andrejke a ona to všetko spravila skutočnosťou.

Stretli sme sa len dvakrát pred svadbou na hodinku. Hneď som vedela, že som v dobrých rukách. Môjmu manželovi sa veľmi páčila jej profesionalita a hlavne jej dokonalá angličtina, kedže môj manžel je Angličan a celá svadba bola slovensko/anglická.

Najväčší stres som mala asi zo svadobných pozvánok, ale po tom ako mi Andrea poslala návrhy spravené jej grafikom v slovenčine aj v angličtine som si vydýchla a veľmi sme sa z nich tešili.
Pri Andrei nie je nič nemožné. Všetko zariadi, vybaví, zoženie, zavolá a je po probléme. 

Presne vie, čo treba a čo kedy riešiť daný mesiac alebo týždeň pred svadbou. Všetko má vždy pod kontrolou. Pracuje presne ako hodinky. Je úžasné ako sme sa na ňu vedeli spoľahnúť z Londýna. Pokiaľ ona vybavila všetko na svadbu na Slovensku a my sme už prišli na hotové.

Kvety, dekorácie, harmonogram dňa, vyplatenie dodávateľov v deň svadby, komunikácia s kapelou, DJ-om, cateringom, hosťami, dovoz a odvoz, svadobný inventár, atď. To všetko zvládala počas celého dňa. Naozaj som z toho unesená. 
Odporúčam všetkým nevestám, ktoré potrebujú pomocnú ruku. Všetkým tým, ktorí potrebujú svadobnú koordinátorku, pretože plánujú svadbu zo zahraničia. Všetkým tým, ktorí sú zaneprázdnení vyťažujúcou prácou a nemajú čas plánovať každý jeden malý detail... Prosím, nechajte všetko na Ambientes, je to bez stresu a vždy s úsmevom na tvári od milej Andrejky.

Nemohla som si vybrať lepšie, svadba vyšla nad moje a manželove očakávania. Všetci hostia sa výborne zabavili, nemohli si vynachváliť výzdobu a my budeme mať do konca nášho života tie najkrajšie spomienky na našu svadbu. 

Preto nevestičky, neváhajte kontaktovať Andrejku z Ambientes... V sekunde budete mať jasné, že s ňou bude Vaša svadba tá najúžasnejšia a každý jeden detail bude skvele premyslený.... 

 

foto: Štepán Vrzala

Lucia_Mehdi.JPG

KATKA & GIGI

Vďaka profesionálnym službám Ambientes sme mali nádhernú rozprávkovú svadbu, za čo im veľmi ďakujeme. Vedia splniť akékoľvek prianie, majú zmysel pre detail, úžasné nápady a vkus, a ušetria veľmi veľa času a stresu pri organizovaní svadby. 

Ich profesionalitu bolo vidieť hneď na prvom našom stretnutí, už vtedy z nás opadol stres zo svadby. Tým, že majú so svadbami dlhoročné skúsenosti, myslia úplne na všetko.  

Od svadobných oznámení, výzdobu priestorov, návrh harmonogramu, komunikácia s dodávateľmi, samotná koordinácia svadby - všetko bolo naozaj dokonalé! 

Obzvlášť odporúčame využiť aj ich svadobnú koordináciu - vďaka tomu sme nemali starosti s komunikáciou s dodávateľmi pred svadbou, a v svadobný deň sa postarali o každý detail. 

Výzdoba priestorov bola neskutočná, doteraz ju obdivujeme na fotkách. Vedia dokonale odhadnúť vkus a predstavu nevesty a vytvoriť úžasnú a nezabudnuteľnú atmosféru. 

Nevieme si predstaviť, že by sme organizovali svadbu bez nich, lepšiu svadobnú agentúru sme si vybrať nemohli :-)  Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za náš dokonalý svadobný deň. 

Foto: Nikol Bodnárová

K&G_portrety_resized_17.JPG

LENKA & ANTON

Aj keď od našej svadby uplynuli skoro 3 mesiace (neuveriteľné ako ten čas letííííí), chcela by som sa z celého srdca poďakovať celému tímu úžasnej agentúry AMBIENTES (špeciálne vždy usmiatej, pozitívnej a super kreatívnej Andrejke Joríkovej) za tú najkrajšiu výzdobu akú sme si len mohli želať a za koordináciu nášho svadobného dňa :))) Už na začiatku plánovania svadby a po prvom stretnutí s Andrejkou som vedela, že som vybrala dobre a že výsledok vo finále bude stáť za to. A tak aj bolo :))) Od prvého stretnutia som mala viac menej jasnú predstavu ako by mala výzdoba vyzerať, v akom štýle by sa mala niesť atď a Andrejka bola tým správnym "realizátorom", ktorý s božskou trpezlivosťou a precíznosťou vypracoval koncept a zrealizoval môj sen do reálnej podoby, ktorá prekonala všetky moje očakávania :))) (a to som teda sakra náročná osoba haha) :)))))

Dnes, keď si pozerám fotky zo svadby, tak opätovne prežívam momenty a momentky z 3.6.2017 a konečne aspoň podľa fotiek vidím aj detaily (detailista hahaha :))), ktoré som v deň svadby neregistrovala :))) 

No a musím povedať: Wow, to, čo robíte, robíte ozaj SKVELE, NADČASOVO, SO ŠMRNCOM A DÁVKOU NOBLESY. A práve tá "nadčasovosť" vás robí naozaj výnimočnými na trhu :)))

Len tak ďalej, nech sa vám darí, veľa krásnych inšpirácií pri dekoráciách a výzdobách a som presvedčená, že toto nebola naša posledná skúsenosť s AMBIENTES :)))

Ste TOP a my sme mali veľké šťastie, že ste to boli práve VY, ktorí ste urobili náš deň ešte krajším :))) Naša výzdoba bola jednoducho ... ČAROVNÁ :))))

Foto: Katarína Žitňanská

Lenka_Anton.jpg

KATARÍNA & DANY

Swiss watch precision

Andrea acted as wedding planner from wedding ceremony to the end of the night. 

We met Andrea several times before THE day. She has great skills to listen and has excellent organisation skills. She was our key asset to our wedding day in Art Hotel Kastiel (SK). On place, she has handled erverything and taken away any pressure or stress. She coordinated all our suppliers, did our decoration with a lot of taste and sensitivity, monitored actively all evening along so that everything was running as planned. Andrea fulfilled our wishes above expectations. Her experience, professionalisme, engagement and proactivity made our wedding as a dream. Stress? We have never discovered what does this mean for our wedding. We just could enjoy and rely on her. This is how a wedding can be. Perfect and simply a Swiss mechanical watch.

Katarina & Dany from Switzerland

Foto: Katarína Žiťňanská

Katka_Dany.jpg

ANDY & MIRKO

Zastrešenie a organizáciu našej svadby sme zverili do rúk Ambientes, konkrétne Andrejke Joríkovej.
Už od nášho prvého stretnutia sme mali skvelý pocit, pretože bolo jasné, že Andrejka myslí na všetko a že sme si sadli nie len po profesíjnej, ale hlavne po tej ľudskej stránke. Prešla s nami program svadby po minúte a do posledných detailov. To nám dodalo pocit istoty, ktorý sme dovtedy nemali. Človek len sotva dokáže myslieť na všetko, čo je pri takej udalosti dôležité. Veľmi sme ocenili jej nápady a skúsenosti s organizáciou, programom, aj výzdobou. Andrejka sa následne postarala o ďalšiu komunikáciu a organizáciu všetkých dodávateľov a celého nášho dňa. Od tohto momentu sme mohli myslieť iba na seba a na to, ako si vlastnú svadbu čo najviac užiť. Tento pocit je na nezaplatenie. 

V samotný deň bežia hodiny ako minúty. Nemať tam Andrejku, ktorá ho celý koordinovala, na polovicu vecí by sme zabudli a na druhú nemysleli. Od prekrásnej výzdoby a skvelej komunikácie, cez zosúladenie dodávateľov až po najdrobnejšie detaily typu podnosy na koláčiky nám firma Ambientes poskytla služby na veľmi profesionálnej úrovni, za čo sme veľmi vďacni. Krásne sviečky a svietniky dodali svadbe absolútne jedinečnú atmosféru. 

Ďakujeme Andrejke, aj celému tímu za sprostredkovanie dňa snov. V takých ľuďoch nájdete nie len profesionálov, ale aj priateľov. 

foto: Kristiana Kóňa

Andrea a Miroslav.png

LENKA & MAREK

Na začiatku príprav na svadbu som asi ako každá nevesta netušila, čo ma presne čaká. Ale bola som odhodlaná to zvládnuť. A myslela som si, že je v mojich silách, to z väčšej časti zvládnuť sama. No, čo sa týka výzdoby, vedela som, že na to nám treba naozaj profesionálov. Keď sme sa boli v priestoroch svadby pozrieť prvý krát, našli sme tam fotoknihu Ambientes a bolo rozhodnuté. Na fotkách bolo presne to, čo aj v mojich predstavách. Skontaktovali sme sa s Andrejkou Joríkovou, ktorá od prvého momentu pôsobila ako profesionál v každom smere – od milej a promptnej komunikácie až po skvele mienené rady. Hneď po prvom stretnutí som si bola vedomá, že keby niet Andrejky, tak na kopec veci zabudnem. Jej skúsenosti sú na nezaplatenie. 

Pár týždňov pred svadbou sme si finalizovali detaily, boli sme sa pozrieť v priestoroch, všetko bez problémov. Musím povedať, že keby nebolo Andrejky, svadba by za žiadnych okolností neprebehla tak hladko a plynule. Bohužiaľ, rozhodli sme sa až na poslednú chvíľu, že chceme aj koordináciu svadobného dňa (sme si mohli kopec stresu ušetriť, keby toto rozhodnutie spravíme skôr) a musím povedať, že to bolo to NAJLEPŠIE ROZHODNUTIE, aké sme mohli spraviť! Andrejka nám pomohla s prípravou harmonogramu, kontaktovala všetkých našich dodávateľov a hlavne bola neskutočnou psychickou podporou v náš veľký deň. A nie len v ten, bohužiaľ na našu svadbu hlásili celodenný dážď týždeň dopredu, a keďže sme mali plánovaný obrad vonku, všetky moje predstavy sa rúcali ako domček z karát, a nebyť Andrejky a pokoja, ktorý z nej vyžaroval, asi by som si vyplakala pred svadbou oči. 

Pripravili sme spolu “mokrú verziu” a dokonca bola taká zlatá, že aj v svadobný deň na úkor ich času pripraviť výzdobu, čakala ako sa počasie vyvinie, aby mi splnila sen. A za to ti Andrejka patrí obrovské ĎAKUJEM! Bol to najkrajší zážitok v mojom živote a pri pozeraní svadobného videa a fotiek ma vždy zaleje pocit neskutočnej radosti, bolo to dokonca ešte krajšie ako som si mohla predstaviť.

Týmto by som každej neveste chcela odporučiť, ak by vôbec niekedy váhala nad tým, či mať alebo nemať koordináciu svadobného dňa, NEVÁHAJTE! V deň “D” utekajú hodiny ako sekundy a naozaj nie je na nič čas. A keď si chcete svoju svadbu žiť, posledné čo chcete riešiť je, kto z rodiny alebo rodičov bude usmerňovať ľudí, aby si posadali na obrad, kedy je čas na krájanie torty a podobne. O toto všetko sa celý čas starala Andrejka, a po svadbe sme mali aj na výzdobu, ale aj na ňu ako osobu len pozitívne reakcie. Ani sme si neuvedomili, čo všetko Andrejka v ten deň stihla obehať a vybaviť!

Asi ani nedokážem slovne vyjadriť vďačnosť a spokojnosť s prácou Ambientes teamu a predovšetkým Andrejky. Je to človek so srdcom na správnom mieste a profesionál v oblasti, ktorú vykonáva. 

Andrejka zo srdca ďakujeme veľmi krásne za všetko, čo si pre nás urobila. Verím, že sa ešte niekedy v živote uvidíme. A ešte väčšie ďakujem, že sme spoznali nie len profesionála, ale hlavne skvelú osobu a priateľku! 

Foto Katarína Žitňanská

Lenka%20a%20Marek_edited.jpg
bottom of page