top of page

Slavena & Boris

S radosťou Vás pozývame osláviť našu svadbu 4. septembra 2023 (Áno, je pondelok!) na krásnom zámku Šimák v Pezinku.

Sme šťastní, že sa s Vami môžeme podeliť o tento výnimočný deň a spoločne vytvoriť tak spomienky na celý život. Veríme, že počasie nám bude priať a náš svadobný obrad sa bude konať v areáli zámockej záhrady. Po obrade sa zídeme na nádvorí zámku, kde si vychutnáme miestne a medzinárodné jedlo a pozdvihneme poháre s ocenenými vínami z vlastného zámockého vinárstva. Večer plný pohody, chutných drinkov, a mnohých iných prekvapení bude pokračovať živou hudbou, po ktorej sa o vašu zábavu postará talentovaný DJ.

Venue

Miesto konania

Zámok Šimák je krásne zrekonštruovaný pôvodný vodný hrad z 13. storočia. Nachádza sa 20 km od Bratislavy v centre mesta Pezinok. Nachádza sa tu vinárstvo, výstava vín a hotel, kde budú ubytovaní naši zahraniční hostia..

209437956.jpg

Potvrdenie účasti

Dajte nám prosím vedieť, či sa zúčastníte našej svadby prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.

 

Ten bude zaslaný našej svadobnej agentúre. Preto vždy vyplňte svoje celé meno, kontaktné údaje a uveďte všetkých hostí, ktorých privediete. Ak beriete malé deti, uveďte vek svojich detí, aby sme mohli zabezpečiť detskú sedačku a špeciálnu večeru.

Vyberte si, prosím, aj svoje preferované jedlo z nižšie uvedených možností (do formulára napíšte číslo podľa vášho výberu):

1 – hlavné jedlo obsahujúce mäso

2 – vegetariánske hlavné jedlo

3 - detská strava

Ak máte nejaké diétne obmedzenia (bezlepková diéta, bezlaktózová diéta a pod.), uveďte ich po výbere jedla alebo do poznámky nižšie.

Uvidíme sa v náš svadobný deň?

Ďakujeme za vyplnenie formulára!

RSVP
Schedule

Harmonogram

Pondelok, 4. septembra 2023

 

Program svadobného dňa sa vytvára a môže sa meniť. Skontrolujte si ho prosím, keď sa náš svadobný deň bude blížiť.

14:45 - Welcome drink
15:30 - Svadobný obrad

18:30 - Slávnostná večera

Ubytovanie

Zámok Šimák ponúka hotel, v ktorom poskytneme ubytovanie na 3. a 4. septembra našim priateľom a rodine, ktorí cestujú zo zahraničia.

Cestovanie

Ako sa dostať do Bratislavy / Pezinka

Lietadlo

Najbližšie dve letiská sú Letisko Bratislava a Medzinárodné letisko Viedeň. Z viedenského letiska sa do Bratislavy/Pezinka najjednoduchšie dostanete taxíkom. Odporúčame rezervovať si transfer vopred na schwechat.sk. Prípadne môžete ísť do Bratislavy autobusom – Flixbus alebo Slovak Lines.

 

Vlak

 Ak prichádzate z Viedne, môžete ísť vlakom z Wien Hauptbahnhof na Bratislavskú hlavnú stanicu, odkiaľ môžete ísť ďalším vlakom do Pezinka (premávajú každých 20 minút a samotná jazda trvá len 20 minút).

 

Auto

 Jazda po Bratislave je jednoduchá. Na slovenské diaľnice budete potrebovať diaľničnú nálepku, ktorú si môžete kúpiť na každej čerpacej stanici.

 

Taxi

 Najpopulárnejšie služby sú tu Bolt, Uber a HOPINTAXI.

Dress code

Cocktail

Svadobné dary

Najväčším darom pre nás je Váš čas. Ak sa však máte otázkou svadobného daru trápiť, radosť nám urobí výsadba nových stromov a rastlín v našej záhrade vo Francúzsku. V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Vami zvolenú sumu na bežný účet a následne si vytlačte darčekový poukaz, ktorý bude Váš dar symbolizovať v deň svadby.

IBAN: SK7511000000002939678729

SWIFT:TATRSKBX

názov účtu: Slavena Savcheva

banka: Tatra banka, Hodžovo nám. 3, Bratislava

Voucher - svadobný dar

 

Ďakujeme a veríme, že si niekedy nájdeme príležitosť si užiť príjemný rozhovor alebo prechádzku obklopení nádhernými rastlinami.

Gifts
Dress code
Accommodation
Wedding planners
IMG_2639 (002).jpg

Svadobná agentúra

Náš svadobný deň organizuje tím Ambientes - v prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Luciu (lucia@ambientes.sk) alebo Andreu (ambientes@ambientes.sk)!

TEŠÍME SA NA VÁS!

Slavena & Boris

IMG_7229 (002).jpg
bottom of page