top of page

Simona a Samuel

Príďte si s nami užiť náš svadobný deň!

16.9. 2023

IMG-20230523-WA0009.jpg

Milá rodina a priatelia,
od momentu, kedy sa nám po nástupe na vysokú školu skrížili naše cesty, zažili sme spolu nezabudnuteľné chvíle, zážitky a pocity, ktoré sme sa rozhodli spoločne zdieľať po zvyšok nášho života. Preto si Vás dovoľujeme srdečne pozvať osláviť s nami náš svadobný deň.

Svadobná lokalita

Wiegerova vila bola postavená na úpätí Malých Karpát, nad Svätým Jurom vinárom Wiegerom ešte v roku 1921. Vila od 80.tych rokov minulého storočia chátrala a to až do roku 2013, kedy jej bol pomocou rekonštrukcie vdýchnutý nový život. Odvtedy je sprístupnená verejnosti na oslavy nezabudnuteľných momentov. Wiegerova vila ponúka unikátny priestor s nádychom Toskánska či Provensálska, ktorý Vás okúzli nie len svojím prostredím, ale aj nezabudnuteľnou atmosférou.


Sme presvedčení o tom, že Wiegerova vila je to ideálne miesto pre umocnenie skvelej atmosféry, ktorú aj vďaka Vám vytvoríme!

 

Svadobná lokalita
IMG-20230519-WA0021.jpg

Potvrdenie účasti

 

Dajte nám, prosím, vedieť, či sa na Vás môžeme tešiť pri oslave nášho veľkého svadobného dňa. O Vašej účasti nás informujte prostredníctvom nasledujúceho formulára "Potvrdenie účasti" najneskôr do 15.augusta 2023.

Vyplnený formulár bude zaslaný našej svadobnej agentúre, preto prosím, vyplňte celé meno (aj s diakritikou), Vaše kontaktné údaje, zoznam spolu pozvaných, s ktorými prídete a prípadne vek vašich detí, aby sme mohli zabezpečiť detskú jedálenskú stoličku a špeciálnu večeru.

Vyberte si, prosím, aj svoje preferované jedlo z nižšie uvedených možností (do formulára napíšte číslo podľa vášho výberu):

1 – hlavné jedlo obsahujúce mäso

2 – vegetariánske hlavné jedlo

3 - detská strava

Ak máte nejaké diétne obmedzenia (bezlepková diéta, bezlaktózová diéta a pod.), uveďte ich po výbere jedla alebo do poznámky nižšie.

Uvidíme sa počas nášho veľkého dňa?

Ďakujeme Vám za vyplnenie formulára!

Potvrdenie účasti
Harmonogram
IMG-20230523-WA0013.jpg

Harmonogram

Sobota, 16. septembra 2023

Harmonogram svadobného dňa sa môže meniť. Skontrolujte prosím najnovšiu verziu pár dní pred svadbou.

14:00  Začiatok príchodu hostí a welcome drink

15:00   Svadobný obrad v záhrade Wiegerovej vily

16:00   Gratulácie
17:30    Slávnostná večera
19:00    Prvý tanec a potom zábava až do rána! 

 

Doprava

Na Wiegerovu vilu sa dostanete sledovaním označenia vo vinohradoch. To Vás privedie priamo pod schody vedúce do záhrady vily.

Presná mapa je TU.

Z miesta konania svadby bude zabezpečená doprava do Bratislavy a jej okolia. V prípade záujmu o dopravu do iných miest, nás o tom, prosím, informujte v dotazníku vyššie. 

Doprava
Ubytovanie

Kvety a torty

Prosíme Vás, aby ste nám nenosili žiadne torty, koláče ani kvetinové dary, nakoľko nebude možné zabezpečiť ich skladovanie a následnú logistiku. Candy bar sa budeme snažiť vyskladať tak, aby sme vyhoveli chutiam a požiadavkám každého z Vás. Kvetinová výzdoba bude taktiež zabezpečená :)

Dress code

Summer chic – Hravá, odľahčená elegancia. Dámy môžu zvoliť elegantné šaty, letné kostýmy, overaly i šaty vo vzdušnom "boho" štýle. Pri výbere obuvi sa medze nekladú, vhodné sú lodičky, ale aj letné sandále. Páni nič nepokazia klasickým oblekom, avšak vhodný bude aj neformálny oblek z bavlny alebo ľanu. Páni môžu oblek doplniť o štýlovú kravatu, avšak pri tomto type dress code-u nie je nutnosťou. Okrem klasických poltopánok budú vhodnou voľbou aj ľahšie mokasíny.

Svadobná agentúra

Svadobná agentúra

 

 

Za organizáciu nášho svadobného deň je zodpovedný tím Ambientes.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať Luciu (lucia@ambientes.sk,

0903 741 005)

alebo Andreu (ambientes@ambientes.sk). 

Tešíme sa na Vás!

SIMONA a SAMUEL

IMG-20230523-WA0008 (002).jpg
IMG-20230523-WA0010.jpg
Dress code
bottom of page