top of page

PLÁNOVANIE SVADBY / Wedding planning

Odbremeníme vás od množstva mailov, telefonátov, stretnutí a zabezpečíme hladký priebeh plánovania a samotnej realizácie svadby.

 

Štatistiky ukazujú, že naplánovanie štandardnej svadby trvá minimálne 250 hodín. Veľa budúcich neviest tvrdí, že organizovanie ich svadby je pre nich ako druhá práca, ktorá sa častokrát stáva veľmi stresujúcou. Vyhľadávanie dodávateľov, overovanie si ich kvality, hodiny komunikácie na dosiahnutie ideálneho výsledku za ideálnych finančných podmienok, zoznamy detailov, na ktoré nesmiete zabudnúť, množstvo nezodpovedaných otázok na ktoré musíte googliť odpovede - toto všetko zaberá veľké množstvo času. A keďže všetko vyššie popísané je naša práca na plný (a možno aj plnší) úväzok, sme vždy veľmi radi, keď nás nevestičky oslovia s požiadavkou na ich odbremenenie. 

Z nášho portfólia overených odávateľov vám vieme vždy odporučiť takých, ktorí sadnú vášmu gustu. V prípade ak máte špecifické požiadvky, celý prieskum trhu robíme za vás, dáme vám na výber z možností a v prípade, že nie ste 100% spokojní, hľadáme ďalej. Celá následná komunikácia s dodávateľmi  je na našich ramenách, čiže vy nám len zadávate vaše požiadavky a následne robíte finálne rozhodnutia na základe nami predostretých informácií. 

Zavŕšením celého plánovania je samotný svadobný deň, počas ktorého zabezpečíme hladký priebeh, akékoľvek úlohy týkajpce sa vás a vašeho dňa D prejdú najprv našimi rukami, nech vy nie ste zaťažení žiadnou "zbytočnosťou". Či boli koláče vyložené včas, či už prišiel dodávatel s holúbkami, ktoré budete po obrade vypúšťať, či má svedok prstienky a či v správnej krabičke - aj o tieto a mnohé ďalšie detaily sa postaráme my.

Od vás len potrebujeme, aby ste prichádzali na to, čo presne chcete a aby ste nám dali svoju dôveru. Zvyškom sa stane vaša krásna svadba.

bottom of page