top of page
nikol_bodnarova_film_photographer_193.JPG

FULL WEDDING PLANNING

 

V rámci full wedding planningu alebo organizácie svadby na kľúč prevezmeme kompletnú zodpovednosť za plánovanie Vašej svadby. Naše wedding plannerky Vám pomôžu vytvoriť celkový koncept a zhmotnia víziu Vašej svadby, ktorá sa bude niesť vo všetkých svadobných detailoch od výberu lokality, dodávateľov, svadobnej výzdoby ako aj v programe. 

Z nášho overeného portfólia dodávateľov Vám odporučíme tím profesionálov, ktorí budú v súlade s Vaším svadobným konceptom, s Vašimi predstavami a spoločne pre Vás vytvoríme deň, na ktorý budete Vy a Vaši hostia ešte dlho spomínať.  

 

Na plánovanie svadieb používame jeden z najkomplexnejších plánovacích systémov, kde zdieľame všetky informácie v jednom online priestore – svadobný rozpočet, program, svadobný koncept (moodboard), manažment svadobných hostí a online zasadací poriadok, úlohy/pripomienky,... Vďaka tomu máte na jednom mieste všetky informácie o Vašej svadbe 

partplanning.JPG

KOORDINÁCIA SVADOBNÉHO DŇA

 

Svadobný deň plynie veľmi rýchlo a je plný momentov, ktoré si chcete vychutnať bez stresu a s úsmevom na tvári. Veríme, že nechcete deň Vašej svadby tráviť neustálym odbiehaním za svadobnými dodávateľmi, preberaním zákuskov, či kontrolou dodaných služieb. Radi tieto povinnosti preberieme, aby ste sa mohli uvoľniť a užívať si každú minútu svadobných príprav. Pripravíme s Vami harmonogram svadobného dňa a navrhneme aj večerný program tak, aby sa Vaši hostia počas večera zabávali a cítili príjemne. V týždeň svadby prevezmeme kompletnú komunikáciu s Vašimi dodávateľmi a doladíme posledné detaily, aby ste Vy sa mohli venovať už len sebe a vychutnávali si svadobné prípravy.

Naše skúsené koordinátorky Vás počas svadobného dňa odbremenia, pretože dokážu riešiť rôzne situácie a často krát aj predvídať problémy ešte predtým ako nastanú. Pokiaľ si objednáte koordináciu svadobného dňa, neznamená to, že problémy na svadbe nenastanú, ale že ich Vaša koordinátorka častokrát vyrieši bez toho, aby ste Vy alebo Vaši hostia o tom vôbec vedeli. A tak sa môžete nerušené zabávať a užívať si svadbu plnými dúškami.

svadobni dodavatelia, slacikove kvarteto, planovanie svadby

ODPORÚČANIE SVADOBNÝCH DODÁVATEĽOV

 

S našimi partnermi si rozumieme aj bez slov...  

Počas nášho 10-ročného pôsobenia na Slovensku i v zahraničí sme získali nielen kontakty na dodávateľov, ale vybudovali sme si vzťahy, vytvorili partnerstvá, aby sme Vám mohli priniesť to najlepšie z najlepšieho.  

Z nášho overeného portfólia dodávateľov Vám odporučíme tím profesionálov, ktorí budú v súlade s Vaším svadobným konceptom, s Vašimi predstavami a spoločne pre Vás vytvoríme deň, na ktorý budete Vy a Vaši hostia ešte dlho spomínať.  

Veríme, že chémia je dôležitá a preto pre Vás vyberáme nie len profesionálov, ale najmä ľudí, s ktorými budete vidieť Váš svadobný deň v rovnakých farbách, vôňach, chutiach a tónoch. Spolu nám to proste vždy ladí :-)

 

Ak Vám ešte chýbajú niektorí svadobní dodávatelia a chcete si vyberať z overených profesionálov a nie tráviť hodiny hľadaním referencií na internete a porovnávaním služieb, radi sa s Vami porozprávame o predstave Vašej svadby, aby sme odporučili vhodných dodávateľov práve pre Vás.

wiegerka_editorial_91.JPG

SVADOBNÉ KONZULTÁCIE

 

Pokiaľ ste v plánovaní Vašej svadby úplne na začiatku a neviete, kde začať alebo ste uviazli v istom bode a potrebujete sa poradiť, radi Vám ponúkneme naše dlhoročné skúsenosti s organizovaním svadieb. Možno Vám chýbajú nápady alebo ich máte naopak až príliš veľa a potrebujete nasmerovať Vaše plánovanie tým správnym smerom. 

Pomôžeme Vám s prípravou svadobného rozpočtu a určením si priorít, podelíme sa o naše skúsenosti so svadobnými lokalitami, pokiaľ sa neviete rozhodnúť, ktorá bude pre Vás tá pravá. Poradíme Vám akých dodávateľov budete určite potrebovať a v akom poradí je vhodné ich osloviť. 

Skonzultujeme s Vami harmonogram dňa, aby ste všetko stihli bez zbytočných stresov. Zodpovieme všetky otázky, s ktorými si neviete rady a zároveň Vám pripomenieme na čo počas príprav nezabudnúť. Vytvoríme spolu s Vami koncept Vašej svadby vyšperkovaný do najmenších detailov. 

bottom of page