top of page

Naďa a Xavier

Art Hotel Kaštieľ Tomášov

Milá Andrejka a tím Ambientes, od našej svadby uplynuli 4 týždne, ja sa vo fotkách a videu stále vraciam k tomuto dňu. Nikdy som nepatrila medzi nevesty, ktoré si svoju svadbu vysnívali, plánovali každý detail. Avšak aj na mňa prišiel rad, a teda som oslovila Vás, lebo ja a dekorácie nie sme kamošky. Doteraz si pamätám Náš prvý kontakt, plný úsmevu, radosti, chute tvoriť, presne taký, aký si želá každý zákazník. Stretnutia a komunikácia s Andrejkou však taká bola vždy. Človek, ktorý miluje svoju prácu, človek, ktorý sa jej dokonale rozumie, človek, ktorý chce splniť aj Vaše najtajnejšie želania. O svojej svadbe som nemala žiadnu predstavu, iba som milovala orchidee a eleganciu. V hlave som mala zastretý obraz o tom, ako by to malo vyzerať, avšak bez pomenovania, bez presnej predstavy, iba zahmlený obraz.

Prišiel deň D a ja som prišla do stanu v kaštieli a to, čo som videla ma úplne položilo. Zahmlený obraz sa rozjasnil a áááno bolo to presne to, čo som milovala, presne to, čo spĺňalo moje najtajnejšie túžby. Keď píšem tento text s jasne spomínam na tie pocity, hrnú sa mi slzy šťastia do očí, naša výzdoba bola pre mňa, a nie len pre mňa, to najúžasnejšie, čo som kedy videla. V tom momente som chápala, že to nemohlo byť inak, že to je presne to, čo ma vystihuje, a štúdiu Ambientes budem za toto do smrti vďačná. Andrejka neviem ako to robíš, neviem, ako sa ti podarilo byť v mojej hlave, že si ma aj po tak krátkej dobe, tak dokonale poznala. Si jednoznačne najlepšia v tom, čo robíš a prosím nikdy s tým neprestaň. Ty nerobíš prácu lebo musíš,ale preto, že miluješ, v opačnom prípade by nie len moja ale aj ostatné svadby nevyzerali tak, ako vyzerajú.

Slzy šťastia, ktoré som pred tebou vyronila na druhý deň po svadbe boli len dôkazom, aké úžasné to bolo. Patrí neskutočné veľké ďakujem. Ďakujem, že si môj deň spravila absolútne dokonalým. Som navždy tvojím dlžníkom. Si úžasný človek.

Naďa & Saint

Foto: Tomáš Záhumenský

40360790_720
bottom of page