top of page

Silvia a Tomáš

príďťe s nami osláviť náš svadobný deň

23. JÚNA 2023

foto.jpg

Núka sa vám otázka: „Zbláznili ste sa?“  Áno. Jeden do druhého a túžime k sebe patriť po zvyšok života. Sme dosť starí na to, aby sme to už nepokazili  a stále mladí na to, aby sme snívali.

 

Príďte s nami osláviť náš veľký deň, ste našou neoddeliteľnou súčasťou.

Obsah

Svadobná lokalita

Svadobná lokalita

Od prvej chvíle plánovania našej svadby sme mali jednu jasnú predstavu. Našim vysnívaným miestom je Bratislavský hrad. 

Po obrade, vo Veľkom Evanjelickom kostole sa vláčikmi prevezieme do nádherných barokových záhrad na Welcome drink.

Slávnostnú večeru a veľa dobrej zábavy si užijeme v Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu.

Okrem chvíľ s nami Vás čaká aj nádherný výhľad na naše hlavné mesto.

BA_hrad.jpg

Potvrdenie účasti

Dajte nám vedieť, či sa našej svadby zúčastníte  vyplnením nasledujúceho formulára "Potvrdenie účasti" do 30. apríla 2023. 

Vyplnený formulár bude zaslaný našej svadobnej agentúre. Preto vždy prosím vyplňte celé meno (aj s diakritikou), kontaktné údaje, zoznam hostí s ktorými prídete a prípadne vek vašich detí, aby sme mohli zabezpečiť detskú jedálenskú stoličku a špeciálnu večeru.

Vyberte si, prosím, aj svoje preferované jedlo z nižšie uvedených možností (do formulára napíšte číslo podľa vášho výberu):

1 – hlavné jedlo obsahujúce mäso

2 – vegetariánske hlavné jedlo

3 - detská strava

Ak máte nejaké diétne obmedzenia (bezlepková diéta, bezlaktózová diéta a pod.), uveďte ich po výbere jedla alebo do poznámky nižšie.

Uvidíme sa v náš svadobný deň?

Svadobný dar
Sme fungujúca, zavedená domácnosť. Máme všetko čo potrebujeme. Sme si však vedomí, že mnohí z Vás sa otázkou svadobného daru budú zaoberať. V prípade, že máte záujem prispieť nám na nákup obľúbených doplnkov do našej domácnosti, môžete tak urobiť zakúpením voucheru v ľubovoľnej hodnote. Viac informácii nájdete v texte nižšie.

Ďakujeme za vyplnenie RSVP!

Potvrdenie účasti
Harmonogram
Program pre deti

Harmonogram

Sobota, 23. júna 2023

15:00 - Obrad vo Veľkom Evanjelickom kostole

16:30 - Welcome drink 

17:30 - Slávnostná večera

od 19:30 - Začiatok zábavy a večera plného prekvapení

Cestovanie

Cestovanie

Príchod na Bratislavský hrad

Po obrade sa z Veľkého evanjelického kostola na Bratislavský hrad vyvezieme vláčikmi.​

Kvety

Na našej svadbe bude kvetov dosť. Páni, potešte svoje partnerky kyticou kvetov, ktoré ste chceli priniesť mne a radosť z kvietkov tým znásobíte.

Program pre deti

Záleží nám na tom, aby vaše deti zažili výnimočné chvíle a aby ste si vy mohli užiť pár chvíľ aj pre seba. Po príchode na hrad ich bude čakať detská show, počas večera budú 2 animátorky súčasťou detského kútika a dohliadnu na to, aby s vaše deti zabavili. Súčasťou detského kútika bude aj oddychová zóna, kde môžete deti uložiť spinkať, alebo len nechať načerpať nové sily.

Svadobné dary

Tešíme sa, že oslávite náš veľký deň s nami. Najväčším darom pre nás je, že sa zúčastníte našej svadby. Ak však na dare trváte a hľadáte nápady, poteší nás príspevok na nákup doplnkov v našom obľúbenom obchode. Môžete tak urobiť označením hodnoty voucheru, ktorým nás chcete obdarovať a zároveň poslaním vami zvolenej sumy na bežný účet číslo SK..................................

Na základe prijatej platby vystavíme voucher, pošleme ho na Vami zadanú adresu, aby ste Váš dar pre nás mali vo svojich rukách. 

Dress code

Black Tie

Svadobná agentúra

Náš svadobný deň organizuje tím Ambientes - v prípade otázok kontaktujte Luciu (lucia@ambientes.sk, 0903 741 005) alebo Andreu (ambientes@ambientes.sk)!

Svadobné dary
Dress code
Kvety
Svadobná agentúra

Tešíme sa na Vás!

Silvia Tomáš

bottom of page