top of page

Naše referencie

Mária a Richard

Chorvátsky Grob, Kultúrny dom

 

Milé štúdio Ambientes, s odstupom času si stále pozerám fotky z našej svadby a práve preto som veľmi rada, že som si vybrala práve vás. Andrejka, celý tvoj tím je úžasný, profesionálny a tvoríte zo snov skutočné, reálne predstavy, ktoré sa nedajú ani slovami opísať. Tak, ako všetci naši hostia na svadbe, aj ja som nadšená z výzdoby a hlavne z mojej krásnej látkovej kytičky :) Aj vďaka vám naša svadba dopadla nad očakávania. Ďakujem celému tímu štúdia Ambientes :)

Katka a Peter

Art Hotel Kaštieľ Tomášov

 

"Úplne prvý kontaktný telefonát - prijemne prekvapenie, a potom to išlo stále k lepšiemu a lepšiemu. Žiadny náš kreatívny výmysel nebol problém. Komunikácia s Andrejkou (pani Joríkovou) bola veľmi príjemná a bezproblémová. Boli sme spoločne pozrieť miesto konania svadby a všetko dôležité sme detailne konzultovali. Andrejka myslela aj na veci, na ktoré by sme my možno zabudli. Aj vďaka Ambientes sme absolvovali náš deň D bez stresu a s úsmevom. Definitívne nás o našom správnom výbere Ambientes presvedčili samotní svadobní hostia, ktorí všetci odchádzali s pre nich pripravenými darčekmi a nikto nezabudol krásnu výzdobu pochváliť :o) Kvetinové aranžmány sme obdivovali doma na stole ešte ďalší týždeň. Pri akejkoľvek ďalšej veľkej oslave, bude našim výberom určite opäť Ambientes."

Zuzka a Tomáš

Gaudium

 

Milé baby z Ambientes, vaša výzdoba našej sály a aj obradu bola jednoducho nádherná, jedinečná a originálna. Všetci hostia boli unesení, nadšení a zároveň nechápali, že sa vôbec niečo také krásne dá aj vytvoriť. Vy máte úžasný prístup, veľmi dobre sa s Vami spolupracovalo a hneď ste pochopili o čo máme záujem a doplnili to svojimi nápaditými myšlienkami. V ničom ste nevideli problém, vždy ste boli veľmi ochotné a k dispozícii. Je vidieť, že Vás Vaša práca naozaj baví, čo sa potom jednoznačne odrazí aj na výsledku. Veľmi ste prispeli k tomu, že náš svadobný deň bol ako z rozprávky, svadba dobre dopadla a všetci sa tam dobre cítili. Osobitná vďaka ešte p. Veronike Samekovej - úžasná osôbka :-) Vaše štúdio vrelo každému odporúčame a tí, ktorí výzdobu videli, sami odporúčajú tiež :-) Ešte raz ďakujeme.

 

Daška a Kyle

Hrad Červený Kameň

 

Rozprávka, ktorá bola v skutočnosti ešte rozprávkovejšia. Ďakujem... bolo to nádherné, jedinečné a slovami neopísateľné. Celému tímu Ambientes ďakujem... ste šikulky. Cítila som sa ako princezná a to aj vašou zásluhou.

 

Slávka a Vlad

Hotel Zochová Chata

 

Andrejka a jej tím sú ťažkí profesionáli! Našla som ich v poslednej chvíli asi mesiac pred svadbou a zúfalo som dúfala, že sa nás ujmú. Svadbu sme totiž organizovali na diaľku z USA a spolupráca s istou nemenovanou firmou, ktorej išlo iba o peniaze sa nám akurát rozpadla. Andrejka odpovedala na moj email rychlosťou svetla a naša spolupráca potom išla ako po masle. Žiadna požiadavka nebola problém a bola vybavená s úsmevom. Príjemne ma tiež prekvapilo, že Ambientes sa vždy snažilo nájsť dekorácie a riešenia, ktoré boli v rozumnej cene a zároveň veľmi pekné. Osobne sa považujeme za veľmi náročných klientov, ktorí majú radi veci premyslené do úplných detailov. Trpezlivosť a precíznosť s akou sme sa stretli pri spolupráci s Ambientes boli nad naše očakávania. Aj vďaka tomuto tímu bola naša svadba skvelá a hostia, ktorí prišli naozaj z celého sveta boli úplne nadšení z nádhernej výzdoby.

Alka a Dodo

Gaudium

 

Milé štúdio Ambientes,

Ďakujeme, že aj vďaka Vám bol náš svadobný deň nadherný, jedinečný a nezabudnuteľný. Veronika, pani Joríková ste veľké profesionálky. Vaša práca je dokonalá. Výzdoba reštaurácie a terasy bola nápaditá, všetko bolo doladené do najmenších detailov a presvedčili ste nás, že predstava o výzdobe v prírodno-vintage štýle je reálna, vyzerá perfektne, a že v jednoduchosti je krása. Dekorácie perfektne ladili s celkovým charakterom reštaurácie a radosť sme mali aj z prekvapení, ktoré ste si pre nás nachystali. Vaše svadobné štúdio sme už odporučili známym a budeme odporúčať aj naďalej.

Prajeme Vám všetko dobré a ešte raz ďakujeme!

Nina a Umberto

Hotel Hradná Brána

 

Andrea je veľmi kreatívna a má dobré nápady. Vidno, že to ju a aj ostatných, čo nám zdobili sálu, obrad a auto, baví. Vedia vyzdobiť v ľubovolnom štýle, ja som mala skôr ten klasický, ale všetkým sa to veľmi páčilo. Mne sa najviac páčili kvetinové aranžmány na stoloch a výzdoba obradu. Spomeniem aj návleky na stoličky, nevyzerali ako vrece, ale boli elastické a vyzeralo to super na obrade a aj v sále, napriek rôznym druhom stoličiek.

Lucia a Peter

W Hotel

 

Zvoliť si svadbu v januári znamenalo aj veľa problémov - ale nie s Vami. Som milovníčkou poľných kvietkov, ktoré podľa iných v januári nerastú, no pre pani Andrejku to nebol problém... nech sme si vymysleli čokoľvek, vždy nám vyšla v ústrety a naše nápady doviedla do dokonalosti. Celá výzdoba bola útulná, nežná a niesla sa v duchu, z ktorého bolo cítiť nás. Ďakujeme Ambientes za nádhernú výzdobu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Zuzka a Karol

Hotel Kamila

 

Flexibilita, ochota, precíznosť...krátka definícia svadobného štúdia Ambientes! Krása, kreativita, obdiv....krátka definícia práce štúdia Ambientes! Ďakujeme za prekrásnu výzdobu, ktorú obdivoval každý náš hosť, každý člen rodiny a samozrejme aj my, mladomanželia! Pripravili ste nám rozprávkovú výzdobu, ktorá vyčarovala príjemnú, elegantnú a nezabudnuteľnú atmosféru našej svadby....Viem, že to nebolo s nami ľahké, ale výsledok stal za to! Úprimne odporúčam každému spoluprácu so štúdiom Ambientes, určite Vás nesklamú...!

Karin a Janko

Gaudium

 

Andrejka a jej tím sú ťažkí profesionáli. Výzdoba bola náádherná, presne podľa mojich predstáv. Všetci hostia boli unesení. Andrejka myslela aj na veci, na ktoré by sme my určite zabudli. Kvetinové aranžmány sme obdivovali doma na stole ešte ďalší týždeň. Nemôžem zabudnúť aj na fotokútik, ktorý mal veľký úspech! Celému tímu Ambientes, ale hlavne Andrejke patrí veľké ĎAKUJEM

 

Martina a Šaňo

Art Hotel Kaštieľ Tomášov

 

Nádhernú prácu štúdia Ambientes som sledovala už dlhšie. Keď sme mali stanovený termín svadby, ihneď som Andrejke zavolala a príjemná spolupráca sa začala. Naozaj stačili iba 3 stretnutia a Andrejka ihneď pochopila našu predstavu o tom, ako by náš deň "D" mal vyzerať.Chceli by sme touto cestou celému štúdiu Ambientes poďakovať za veľmi milý prístup a za to, že z predstavy bol zrazu krásny zhmotnený sen a že práve vďaka nim bol náš deň "D" aj takto vizuálne nezabudnuteľný. Dôležitý pre nás bol aj fakt, že kým sme my riešili úplne iné svadobné povinnosti, mohli sme sa spoľahnúť, že všetko bude dokonalé a načas pripravené. Od hostí sme dostali iba pochvalné slová a všetci boli z výzdoby unesení. Aj z mojej svadobnej kytičky :o)

Ešte raz jedno veľké ďakujeme!

bottom of page