top of page

Katka & Anton

3. jún 2023

WIEGEROVA VILA

Wiegerova Vila

Milí priatelia a rodina!

 

Všetci viete, že svoje ”áno” sme si povedali 15.8.2020. Prišiel čas túto veľkú udalosť osláviť. Svadobný obrad teda vynecháme, ale všetky ostatné náležitosti si s vami ako nevesta a ženích chceme naplno užiť. Keďže svadbu organizujeme zo Švédska a s pomocou svadobnej agentúry, poprosíme vás prostredníctvom tejto web stránky potvrdiť vašu účasť a zodpovedať zopár otázok. 

 

 

 

20230603 KA1.jpg

NAVIGÁCIA

Miesto konania
WV2.jpeg
logo WV.png
WV1.jpeg

Miesto konania

Wiegerova vila je prekrásna, zrekonštruovaná vila v Toskánskom štýle, na úpätí malých karpát, obklopená vinohradmi, so záhradou plnou stromov a levandulí.

Využívať budeme útulné interiérové priestory vily, veríme však, že dobré počasie nám umožní potešiť sa z mnohých krásnych chvíľ v jej záhrade.

Potvrdzujem účasť na svadbe:

Ďakujeme za vyplnenie RSVP!

RSVP

Je pre nás dôležité, aby ste sa na našej svadbe cítili príjemne, vychutnali si skvelé jedlo a výborne sa zabavili. Poprosíme vás preto o vyplnenie otázok o vašej účasti, preferovanom menu, preferovanej doprave na svadbu a z nej a obľúbenej piesni, ktorá vás zaručene postaví zo stoličky. Zároveň sme sa rozhodli zorganizovať piatkové posedenie, na ktorom sa môžete zoznámiť s našimi priateľmi. Tento predsvadobný večer je v réžii každého hosťa, miesto stretnutia ešte upresníme.

 

Prosíme o potvrdenie účasti do 1.4.2023.

Vyplnený formulár obdrží naša svadobná agentúra, preto, prosím, vyplňte vždy celé meno a priezvisko (vrátane diakritiky), kontakt, pri deťoch taktiež vek, aby sme vedeli zabezpečiť detskú stoličku, resp. detskú večeru.

Prosíme o výber jedla z nasledujúcich možností (do formuláru stačí vpísať číslo Vášho výberu):
1 - štandardné menu

2 - vegetariánske menu

3 - detské menu

V prípade, že máte akékoľvek intolerancie (bezlepková diéta, bezlaktózová strava, alergie...) uveďte ich, prosím, za výber jedla, prípadne do poznámky. 

Radi pre vás zabezpečíme pohodlie aj formou prepravy na svadbu, a z nej. Z určeného miesta v Bratislave vás môže priviezť minibus priamo pred brány Wiegerovej vily. Po polnoci v deň svadby budú vo Wiegerovej vile pripravené minivany na prevoz hostí naspäť do Bratislavy a okolia. Dajte nám prosím vedieť, či by ste niektorú z týchto možností mali záujem využiť. O presnom mieste a čase odchodu minibusov a minivanov budeme informovať tu na webstránke približne 2 týždne pred svadbou.

RSVP
Harmonogram
Ubytovanie a preprava

Harmonogram

Piatok, 2.6.2023

17:00 – Spoločné stretnutie a zoznámenie hostí, Viecha pod hradom

 

Sobota, 3.6.2023

Odchod minibusov  bude o 14:20 z pred hotela Park Inn v Bratislave, na Rázusovom nábreží. Presné miesto vyzdvihnutia si môžete pozrieť tu.

PROGRAM:

14:20 - Odchod minibusov z pred hotela Park Inn v Bratislave

15:00 - Welcome drink

15:30 - Príchod mladomanželov

16:00 - Cocktail hour

17:30 - Slávnostná večera

19:00 - Krájanie svadobnej torty

19:30 - Prvý tanec

21:00 - Fotokútik

22:00 - Folklórny súbor

23:20 - Nevestina kytica

Minibusy rozvážajú domov od 23:00.

PRE DETI:

detský kútik, zvieratká, bublinová show a balóniky

Ubytovanie a preprava

Wiegerova vila leží približne 30 minút jazdy od centra Bratislavy. 

Ubytovanie je možné zabezpečiť kdekoľvek v Bratislave, k dispozícii je aj menší hotel Krone priamo vo Svätom Jure. Ubytovanie si viete rezervovať cez booking alebo airbnb.

V prípade vášho záujmu radi pre vás zabezpečíme prepravu minibusmi z Bratislavy priamo pred brány Wiegerovej vily.

Odchod minibusov  bude o 14:20 z pred hotela Park Inn v Bratislave, na Rázusovom nábreží. Presné miesto vyzdvihnutia si môžete pozrieť tu.

 

Cestu naspäť zabezpečujeme 8-miestnymi minivanmi, ktoré budú po polnoci k dispozícii na parkovisku Wiegerovej vily. V prípade záujmu vylňte prosím formulár vyššie.

Ak sa rozhodnete o zabezpečenie vlastnej prepravy, vo Wiegerovej vile je k dispozícii parkovisko. Doviezť a odviezť vás môžu aj taxi služby.

Svadobné dary

Najväčším darom pre nás je vaša prítomnosť! Ak by ste nám napriek tomu chceli prispieť na svadobnú cestu, môžete tak spraviť na účet:

IBAN SE96 6000 0000 0002 1391 1361

BIC HANDSESS

Dress code

Black tie​

Svadobná agentúra

Náš svadobný deň nám organizuje tím Ambientes, ak budete mať akékoľvek otázky, kľudne sa obráťte na Luciu (lucia@ambientes.sk) alebo na Andreu (ambientes@ambientes.sk).

TEŠÍME SA NA VÁS! 

Katka & Anton

Svadobné dary
Dress code
Svadobná agentúra
bottom of page