top of page

Hanka a Števko

príďťe s nami osláviť náš svadobný deň

20. MÁJA 2023

IMG-20221024-WA0005.jpg

S radosťou Vám všetkých chceme oznámiť, že sme sa konečne rozhodli okrem budovania našej rodiny, budovania nášho spoločného bývania, osláviť s Vami všetkými našu lásku a povedať už navždy "ÁNO" jeden druhému.

Bude nám potešením, ak náš deň prežijete spolu s nami. Príďte si vychutnať  skvelé jedlo, skvelú zábavu,  strávte spolu s nami túto nezabudnuteľnú udalosť!

Prostredníctvom tejto svadobnej webstránky sa s Vami podelíme o všetky dôležité informácie aby ste sa na krásne chvíle s nami vedeli čo najlepšie pripraviť a naladiť.

Obsah

Svadobná lokalita

Svadobná lokalita

To správneho miesto na našu svadbu sme hľadali dlho. Chceli sme pre Vás pripraviť nezabudnuteľné chvíle. V Zlatom kľúčiku v Nitre sme hneď vedeli že sme tam správne. Preto sa na Vás budeme tešiť v hoteli pod Zoborom, v hoteli s nádherným výhľadom, s možnosťou ubytovania a s očakávaním nezabudnuteľných okamihov v spoločnosti nás, našej rodiny a priateľov.

305965563_506492258146078_9067494696491786371_n.jpg

Potvrdenie účasti

Dajte nám vedieť, či sa našej svadby zúčastníte  vyplnením nasledujúceho formulára "Potvrdenie účasti" do 31. marca 2023. 

Vyplnený formulár bude zaslaný našej svadobnej agentúre. Preto vždy prosím vyplňte celé meno (aj s diakritikou), kontaktné údaje, zoznam hostí s ktorými prídete a prípadne vek vašich detí, aby sme mohli zabezpečiť detskú jedálenskú stoličku a špeciálnu večeru.

Vyberte si, prosím, aj svoje preferované jedlo z nižšie uvedených možností (do formulára napíšte číslo podľa vášho výberu):

1 – hlavné jedlo obsahujúce mäso

2 – vegetariánske hlavné jedlo

3 - detská strava

Ak máte nejaké diétne obmedzenia (bezlepková diéta, bezlaktózová diéta a pod.), uveďte ich po výbere jedla alebo do poznámky nižšie.

Uvidíme sa v náš svadobný deň?

Bezplatná doprava
Radi pre Vás v prípade záujmu zabezpečíme dopravu na miesto konania svadby a späť. Ak by ste chceli využiť túto službu, uveďte to v poli nižšie. Miesto vyzvihnutia a čas vyzvihnutia upresníme.

Ďakujeme za vyplnenie RSVP!

Potvrdenie účasti
Harmonogram
Ubytovanie

Harmonogram

Sobota, 20. mája 2023

13:30 - Odobierka nevesty

14:00 - Welcome drink 

15:00 - Svadobný obrad v kostolíku sv. Urbana

18:00 - Slávnostná večera

od 19:30 - Začiatok zábavy a večera plného prekvapení

Ubytovanie

Naše krásne svadobné  miesto ponúka aj možnosť ubytovania, ktorú mnohí z vás využili a dopriali si maximálne pohodlie. V prípade, že ubytovanie ešte vyriešené nemáte a potrebujete s tým pomôcť, neváhajte kontaktovať našu koordinátorku Lucku na čísle 0903 741 005 alebo mailom na lucia@ambientes.sk

Cestovanie

Cestovanie

Príchod do hotela

Ak ste v hoteli ubytovaní, využite prosím parkovacie miesto na dolných parkoviskách. Ak ubytovanie nemáte a máte záujem využiť zabezpečenie dopravy od nás, vyplňte prosím túto otázku vo formulári uvedenom vyššie a my Vás budeme kontaktovať ohľadom detailov.​

Kvety

Nevestu najviac potešíte jednou bielou ružou.

Svadobné dary

Tešíme sa, že oslávite náš veľký deň s nami. Najväčším darom pre nás je, že sa zúčastníte našej svadby. Ak však na dare trváte a hľadáte nápady, poteší nás príspevok na svadobnú cestu. 

Dress code

Black Tie

Dámy, poteší nás, keď dáte prednosť bledším odtieňom vašich šiat.

Svadobná agentúra

Náš svadobný deň organizuje tím Ambientes - v prípade otázok kontaktujte Luciu (lucia@ambientes.sk, 0903 741 005) alebo Andreu (ambientes@ambientes.sk)!

Svadobné dary
Dress code
Svadobná agentúra
Kvety

Tešíme sa na Vás!

Hanka a Števko

bottom of page